Не захворіти грипом допоможе мигдаль

Захистити себе від наступаючої епідемії можна, періодично включаючи в свій раціон цей горіх.

Про його нові корисні властивості недавно заявили британські вчені. За допомогою досвідів вони з’ясували, що речовини, що містяться в мигдалі (особливо в його шкірці), здатні протистояти простудним вірусним інфекціям.

Поліфеноли в шкірці мигдалю піднімають людський імунітет, активізуючи природні процеси в організмі. Що цікаво: ці речовини продовжують свою роботу, навіть якщо весь горіх вже встиг перетравитися.

Британські вчені поки не змогли визначити оптимальну дозу щоденного споживання мигдалю, достатню, щоб протистояти інфекції. Але вони зробили ще одне, побічне відкриття. Виявляється, мигдаль швидко знімає запалення від герпесу. Так що взимку і в міжсезонні жменька цих горіхів буде вельми до речі для кожному, хто хоче бути здоровим і привабливим.

У мигдалі містяться:

– ненасичені жири, необхідні в обмінних процесах організму;

– вітаміни групи В (зміцнюють нігті і волосся, тонізують нервову систему, насичують енергією, підвищують життєву активність, піднімають тонус і настрій);

– вітамін Е (дозволяє нарощувати м’язову масу, знімає судоми, дозволяє тканинам швидше регенерувати);

При щоденному споживанні невеликої кількості мигдалю (10-20 г) потреба в зазначених вітамінах задовольняється майже цілком. Крім того, в мигдалі містяться мінерали: залізо, калій, фосфор, мідь. Всі ці речовини потрібні людині щодня. Вчені довели їх високу біодоступність у складі цього горіха. Іншими словами, мінерали, що надходять в організм людини разом з мигдалем, легко засвоюються, пише Medikforum.