Переможець проекту «ЕКО-маркет – школам!» ліцей №25 отримав у подарунок інтерактивну дошку

2 грудня в актовому залі ліцею № 25 відбулася прес-конференція за підсумками соціального проекту «ЕКО-маркет – школам!».

Переможцем проекту в Житомирі став ліцей № 25, який отримав у подарунок інтерактивну дошку Elite Panaboard.

Заступник міського голови Олександр Бочковський та начальник управління освіти міської ради Валентин Арендарчук привітали колектив викладачів та учнів з перемогою у цьому конкурсі.

За умовами проекту цього року у фонд соціальної ініціативи «ЕКО-маркет – школам!» перераховується кожні десять копійок від вартості кожного брендового пакету «ЕКО-маркет». Подарунки отримають школи, що набрали найбільше голосів покупців, які складаються із суми купівель: 1 витрачена в «ЕКО-маркет» гривня – це 1 бал покупця за школу.

Олександр Бочковський наголосив на важливості проведення таких акцій у Житомирі: «Рекламувати свій бізнес можна по-різному – вивісити по місту білборди із рекламою, розмістити матеріали на радіо і телеканалах, але сьогодні, завдяки соціальному проекту «ЕКО-маркет – школам!», ми є свідками реклами бізнесу добрими справами».

Цей проект у Житомирі діє вже другій рік, минулого року переможцем стала школа №7, якій подарували комп’ютерний клас, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради.