Спортивний грудень Житомира

24 та 25 грудня житомирські спортсмени взяли участь у різних турнірах та Кубках з футболу, настільного тенісу, більярду та кунг-фу.

ФУТБОЛ

25 грудня 2011 року у м. Києві на стадіоні “ЦСКА“ проводився футбольний турнір на Кубок Владислава Ващука серед дітей 2002-2003 р. н., в якому взяло участь 10 команд. Володарем Кубку стала команда “Фенікс“ з м. Житомира, яка у фіналі у безкомпромісній боротьбі перемогла господарів турніру київський “Арсенал“.

У основний час гра не визначила переможця (2-2), а от в серії пенальті з рахунком 3-2 перемогли наші юні футболісти, інформує прес-служба міської ради.

Кращим воротарем був визначений Борисенко В’ячеслав, а кращим гравцем турніру – Волинець Дмитро, обидва гравці житомирського «Фенікса». Тренер команди – вчитель фізичної культури ЗОШ № 14 – Гвоздь Сергій Петрович.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

На базі спорткомплексу ЖДТУ 24-25 грудня 2011 року пройшли змагання міжрегіональної ліги Чемпіонату України з настільного тенісу серед аматорських команд. Участь у змаганнях взяло 20 команд, які розділили на 2 групи.

Житомир представляли дві команди – ЖДТУ-1 і ЖДТУ-2 у кожній з підгруп. Команда ЖДТУ-1 у своїй групі посіла І місце, а команда ЖДТУ-2 у своїй посіла ІІІ місце, що дає право обом командам у наступному сезоні виступати у першій лізі Чемпіонату України.

БІЛЬЯРД

У більярдному клубі “РІО“ 24-25 грудня 2011 року управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради було проведено Чемпіонат міста з більярдного спорту, в якому взяло участь 24 чоловіка.

Переміг у міському Турнірі Дмитро Шаглій, який переміг у фіналі Валерія дворецького з рахунком 3-2.Третє місце вибороли Трофімов Дмитро та Шкляр Олег.

КУНГ-ФУ

На базі київського спорткомплексу “Сокіл“, 16-18 грудня 2011 року було проведено Чемпіонат України серед молоді з кунг-фу (розділ сань-да).

У змаганнях взяло участь команди із 14 обласних центрів України, це понад 200 учасників.

Збірну команду м. Житомира представляли вихованці секції сань-да – тренер Літвінчук Володимир Вікторович, міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради.

У ваговій категорії 70 кг (1997-98 р.н) – ІІ місце виборов Сіколюк Олександр; у ваговій категорії 65 кг (1995-96 р.н) – ІІ місце посів Юрчук Артем; у ваговій категорії 60 кг (1993-94 р.н.) – срібним призером став Рихлюк Григорій.


Тренер футбольної команди