У Житомирі буде нова техніка для прибирання міста

Презентація нової техніки для прибирання міста – тракторів білоруського виробництва – відбулася сьогодні, 7 грудня 2011 року.

Білоруські трактори зможуть прибирати не лише дороги загального користування, а й прибудинкові території, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради.

Крім того, техніка має комплектацію для роботи у будь-яку пору року: наявне приладдя для прибирання як снігу взимку, так і прибирання сміття в інші пори року.

«Вартість одного такого трактору становить близько 170 тис. грн.. У зв’язку із виконанням та перевиконанням міського бюджету сьогодні ми маємо змогу придбати 4 таких трактори. У наступному році плануємо продовжити програму із закупівлі спеціалізованої техніки для прибирання. Ми будемо покращувати технічну базу як в ремонті, так і в обслуговуванні доріг», – зазначив Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Також керівник міста звернувся до всіх житомирян зі словами вдячності за участь у загальноміському прибиранні та підтримку чистоти у місті: «Мені особливо приємно, що навіть гості з інших країн відзначають, що Житомир є чистим та охайним. Тому спасибі комунальним службам і житомирянам за те, що спільними зусиллями ми підтримуємо наше місто у гарному вигляді».