“Житомирстандартметрологія” провела дослідження м’ясних напівфабрикатів

Визначення якості продукції проводилось на підставі органолептичної оцінки зразків та візуального огляду продукції.

Членами дегустаційної комісії оцінювалися такі показники якості продукції як зовнішній вигляд, консистенція, смак, запах, колір тощо.

За результатами розгляду поданих матеріалів і дегустації зразків комісія приймає рішення щодо рекомендації продукції до виробництва. У разі незадовільної якості продукції або її невідповідності нормативним вимогам, дегустаційна комісія має право не допустити таку продукцію до виробництва.

Цього разу оцінювались напівфабрикати м’ясні: пельмені “Фірмові”, пельмені зі свининою, пельмені з яловичиною, пельмені “Курячі”, пельмені “Сибірські” та пельмені “Велетні”; ковбаси варені, напівкопчені, смажені та продукт із свинини копчено-запечений “Буженина Домашня. Всього 27 видів харчової продукції.

Продукція пройшла дослідження у випробувально-методичному центрі ДП “Житомирстандартметрологія” за мікробіологічними і фізико-хімічними показниках та на вміст ГМО. За результатами випробувань продукція відповідала вимогам чинних нормативних документів.

Увага дегустаторів не обмежилась виключно органолептичними характеристиками продукції, членів комісії цікавило також дотримання виробниками рецептур, технологічних інструкцій, вимог нормативної документації щодо споживчого маркування та обов’язкового позначення ГМО.

Як інформує прес-служба ДП “Житомирстандартметрологія”, за результатами засідання дегустаційної комісії вся представлена продукція отримала позитивні оцінки та рекомендована до виробництва.