Під час великих снігопадів житомирських комунальників примушують працювати цілодобово

Робоча нарада керівництва міста із керівниками комунальних служб та підприємств щодо роботи у складних погодних умовах відбулася сьогодні, 24 січня 2012 року.

Мета такої зустрічі – попередити складні ситуації, викликані несприятливими погодними умовами та мобілізувати зусилля для уникнення аварійно небезпечних ситуацій на дорогах та прибудинкових територіях.

Про посилення режиму роботи йдеться і в Розпорядженні міського голови № 37 від 24.01.12 «Про посилений режим роботи в складних погодних умовах», відповідно до якого комунальні підприємства та установи будуть залучені до цілодобового режиму роботи під час великих опадів.

«При снігопадах ми залучатимемо всю наявну техніку до цілодобового режиму роботи для швидкого прибирання снігу та уникнення складних ситуацій. Сьогодні прибирання розпочинається з аварійно небезпечних ділянок: мостів, центральних магістралей, вулиць, де велика інтенсивність руху», – зазначив міський голова Володимир Дебой.

Для очищення доріг від засніження в Житомирі використовують спеціальну піскосуміш, у складі якої більша частина – солі, що забезпечує не лише швидше танення снігу, а й зменшення кількості піску на дорогах. Такої суміші цьогоріч у місті заготовлено 560 тонн, – говорить начальник житлового господарства Світлана Півоварова.

На прибудинкових територіях міста нині працюють 235 двірників. Вже на минулих вихідних під час активного снігопаду робота по прибиранню снігу велася цілодобово. Від снігу очищують не лише дороги загального користування та прибудинкові території, а й дахи будинків.

Також міський голова Володимир Дебой цього дня звернувся до водіїв із проханням не залишати свої автомобілі в невизначених для цього місцях. Адже це заважає своєчасному прибиранню снігу та створює аварійно небезпечну ситуацію.

Сьогодні на проїжджих частинах Житомира – асфальт, – наголошують у міськраді. – Це свідчить передовсім про активну роботу комунальних служб. Адже без неї дороги були б покритими шаром льоду.

Прибирання усіх ділянок, закріплених за КВЖРЕПами, здійснюється постійно і, при потребі, – у посиленому режимі, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради. На жаль, цього нині не можна сказати про більшість територій приватного сектору.