В Житомирі відзначили День Соборності та Свободи України (фото)

Сьогодні у Житомирі пройшли урочистості з нагоди відзначення загальнодержавного свята Дня Соборності та Свободи України.

У покладанні квітів до пам’ятників видатних політичних та державних діячів взяли участь голова обласної ради Й.А. Запаловський, заступник голови облдержадміністрації В.С. Балюрко, перший заступник міського голови Г.В. Семенець, секретар міської ради Н.П. Леонченко, представники ЗМІ та громадськість, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради.

Свою шану та повагу висловлювали цього дня видатним особистостям, які зробили вагомий внесок в державотворення та розбудову нашої країни. З них і М.С. Грушевський, і В.М. Чорновол, і І.Я. Франко, і Т.Г. Шевченко.

Після урочистих заходів у Житомирській філармонії відбувся святковий концерт. З вітальним словом виступила секретар міської ради Наталія Леонченко: «Акт злуки є символом того, що лише в єдності ми сильні, лише в єдності ми можемо досягти успіхів, багатства. І я мрію про те, що ми всі в єдності досягнемо спільної мети».

Із Днем Соборності та Свободи України житомирян також вітали кращі співаки, музині й танцювальні колективи міста та області.