Астрологи радять одружуватись у високосний рік, але ігнорувати дату 12.12.12

Минулий рік для України став роком весіль. За даними Держкомстату, в 2011-му в країні уклали майже 356 тис. шлюбів.

Шлюбів у 2011 році було на 50 тис. більше, ніж у 2010 році. У Держкомстаті пояснили, що перед високосним роком завжди гуляють більше весіль. Наприклад, в 2007-му перед високосним 2008-м одружилося майже 416,5 тисячі пар, а роком раніше – майже 355 тис., пояснили у Держкомстаті, пише “Сегодня”.

Астрологи вважають, що ті пари, які одружилися через острах високосного року, поспішили.

“Насправді високосний рік не грає ніякої ролі. 2012 рік буде дуже сприятливим для створення сімей. Особливо добре підходить перша половина року, до першого липня. Саме до цього часу Юпітер – покровитель шлюбів буде в знаку Тельця. Цей знак означає непорушність і посилює Плутон. Тобто сім’я буде міцною і дружньою”, – повідомив астролог давньоарійської традиції Влад Росс.

Правда, на думку Росса, в нинішньому році також буде період, коли весілля краще відкласти. “Жовтень та листопад будуть під впливом Урана і Плутона. Вони несуть у собі руйнування і навіть найбільш закохані пари ризикують незабаром розлучитися”, – каже астролог.

До речі, в нинішньому році зійдуться в останній раз кілька однакових цифр – 12.12.2012. Наступною подібної дати доведеться чекати вісім років – до 02.02.2020 року. Але нумерологи радять закоханим проігнорувати 12 грудня і не одружуватися.

“В сумі 12 дає трійку, що несе в собі войовничу енергію Марса. Трійок буде три. Це загрожує скандалами і розлученням. Але якщо пара виявиться стійкою, то трієчки додадуть “перчинку” у відносини, які будуть динамічно розвиватися”, – вважає нумеролог Ірина Южна.

Якщо ж парі дуже хочеться узаконити стосунки в цьому році в “красиву” дату, то варто придивитися до “дзеркальної” в лютому – 21.02.2012.

“Тут теж багато трійок, але в центрі стоїть “2”- число місяця. Його м’який характер трохи врівноважить динамічний Марс”, – радить Южна.

За матеріалами ТСН