Брати Клички побилися (відео)

Сенсація! Брати Клички вийшли на ринг один проти одного!

Братський міжсобойчик був влаштований на базі в австрійському Гоінгу, де Віталій і Володимир готуються до своїх боїв 18 лютого з Чізора і 3 березня з Мормеком, пише “Сьогодні”.

З вівторка в таборі почалися медіа-дні, ось наші чемпіони і вирішили потішити публіку. Вийшли на ринг: один імітує удари, інший ухиляється. До контакту, правда, так і не дійшло. Виходить, фінгал, що красується під правим оком Віталія, йому поставив хтось із справжнісіньких спаринг-партнерів.

Розмови, чи реальний в житті бій братів один з одним йдуть давно. У світі боксу він настільки ж очікуючий, як мегафайт всіх часів Пакьяо – Мейвезер. Дровець у вогонь вболівальницький інтерес підсипали два харизматичних британця. Леннокса Льюїса, який закінчив кар’єру після кривавої перемоги над Віталієм через зупинку бою, теж діставали одним питанням: чи повернеться він, щоб дати реванш. Роздобрівший виходець з Ямайки, щоб відчепилися, відповів: нехай спочатку Клички поб’ються між собою. У перекладі на російську: коли рак на горі свисне або після дощику в четвер. А потім Девід Хей привертав до себе увагу, закликаючи братів “побитися між собою хоча б на задньому дворі”, а він, мовляв, потім зустрінеться з найсильнішим …

Брати терпляче повторюють журналістам всіх національностей по тисячному разу: “Ми ніколи не будемо боксувати один проти одного – ще в юності пообіцяли це мамі”. Невже ми ніколи не дізнаємося, хто сильніший, Віталій або Володимир. Тактико-технічне порівняння таке: Віталій міцніший, він природжений боєць, Володимир – технічніший, але не такий безстрашний. Пару років тому німецький Bild зробив колаж боксуючих один проти одного братів і пофантазував, як міг би пройти бій. За їхньою версією, після переваги Вови на початку Віталій нокаутує брата в 5-му раунді. Що ж, багато експертів вважають, що при абсолютній оцінці старший брат сильніший молодшого.

Очевидно, якби не травми Віталія, саме він міг би бути королем суперважкої ваги і домогтися більшого. У кого більша сила удару, брати міркувати не люблять. Віталій розповідає: “Колись в аматорській команді я володів рекордом сили удару. Але потім один хлопчина його побив. Його звали Володею …”. Втім, є дані, що в 1999-му німці заміряли силу удару лівою у братів. Вийшли однакові 400 кг. “Удар правою не міряли, щоб не лякати людей!” – пояснює Володимир.