Закохані житомиряни такі юні, а вже так багато знають!

Молодь Житомира замість алкоголю, шкідливої для здоров’я поведінки нарешті обирає здоровий спосіб життя та мистецтво.

Мистецтво покликане торнутися струн душі молодих житомирян і спрямувати їх на шлях особистісного розвитку, вдосконалення, духовного збагачення. Вчора житомирська молодь обирала мистецтво. Так назвали фестиваль юних талантів, який пройшов у житомирському телецентрі і був присвячений фундаментальному почуттю, завдяки якому ми з’являємось на світ і живемо. Коханню.

14 лютого – День Святого Валентина – комерціалізоване свято. Проте хіба зайвим буде відзначити цей день як свято любові? І в першу чергу до коханої людини. Адже ми живемо в цьому втіленні один раз і якомога більше часу треба побути поруч з тим, хто прийшов на цей світ, щоб провести життя з тобою.

Молоді закохані пари, які взяли участь у вікторині: “Як добре ти знаєш свою половинку” були зворушливі у відповідях. Вони говорили, що має бути повага, довіра, взаємне притяжіння, казали, що блиск в очах і відкритість – запорука збереження чистих почуттів. Вони ще зовсім юні, а вже так багато знають.

Організаторами свята кохання і мистецтва стали Житомирська міська рада, концертне об’єднання “Шоу Сергія Вікторова”, ЖОГО “МІР” (Молодь – Ініціатор Реформ), Фонд Громади Житомира, “Сучасний формат”, благодійна організація “АСЕТ”. Свято відвідав міський голова Володимир Дебой, який привітав закоханих Житомира з днем кохання.

Володимир Дебой: “Я щиро вітаю житомирян з Днем Святого Валентина. Нехай усі хто кохані і закохані подарують своїм половинкам хвилини радості, а ті хто шукає особистого щастя, особ’язково його знайде!”

Привітання пролунали і з уст Сергія Фореста голови ЖОГО “МІР”, яка фінансово допомогла у підготовці та проведенні фестивалю.

Сергій Форест: “День закоханих – це прекрасне свято перемоги кохання, любові над всім, що може завадити цьому світлому почуттю. Я бажаю всім житомирянам кохати і бути коханими, пронести це світле почуття через все життя”.

Жанна Соловйова, голова правління “Сучасний фомат”: “Вітаю усіх Днем закоханих і запрошую в Школу журналістики, яка діє при “Сучасному форматі!””

Було багато виступів. Житомиряни показали, що вони гарні танцюристи, співаки, актори. В Житомирі багато шкіл, гуртків, секцій. Кожен може себе реалізувати у тому напрямку, до якого має природній нахил. Головне – усвідомити бажання жити гарно, берегти себе від зла, йти до кохання і отримувати від нього найцінніші дари.

Відео. Східний танець:

Фоторепортаж:

Прес-служба ЖОГО “МІР”