Нотатки із пекла, або переоформлення землі по – житомирськи

Переоформлення документів на землю для житомирян та мешканців Житомирського району обертаються жахливими муками та купою втрачених нервів.

Некомпетентність та повільність працівників Житомирської районної ради може довести будь – яку, навіть саму здорову людину до психічного зриву.

Мені дуже погано, паморочиться в голові. Я тут простояла декілька годин, а коли зайшла в кабінет то дівчина, яка приймає документи швиденько щось протараторила, що я нічого і не зрозуміла. Куди мені далі іти? – питає літня жінка.

Черги з самого ранку. Люди сваряться між собою. В коридорі доходить і до сутичок.

Майже щодня приїжджає міліція розтягувати особливо буйних, – каже співробітник Житомирської районної ради.

Люди скаржаться на те, що в документах допускають дуже багато помилок.

Я тут вже не перший раз. Цього разу написали зайву цифру в номері земельного акта. Мушу переробляти, стояти в черзі та платити заново. Невже не можна зробити все відразу правильно, – кричить дівчина.

Особливо “спекотно” стає за півгодини до закінчення прийому. Багато людей приїхали здалеку, а також багато літніх людей, які не можуть щодня їздити за документами… За сім хвилин, коли залишилось всього три людини в черзі, виходить дівчина і каже, що прийом закінчений та намагається різко закрити двері. Літня жінка ледь встигає прибрати руку, щоб не причавило пальці.

Розлючені громадяни вриваються в кабінет, хто благає прийняти документи, а хто і переходить на крик, адже всі послуги вже оплачені, потрібно тільки зареєструвати заяви. Часу на сварки на крики іде більше, ніж коли б співробітниці зареєстрували б документи.

В нас прийом до четвертої години. Нам за понаднормові не платять. Приходьте наступного вівторка. Коли ви приходите до лікаря, він після закінчення прийому нікого не приймає,ось і я нікого не буду приймати, – каже дівчина в кабінеті.

Самі ж співробітники Житомирської районної ради скаржаться на систему переоформлення документів.

Дівчата не такі винні, як Вам здається. Вони працюють насправді дуже багато, Ви тільки уявіть скільки людей проходить через них. Від того вони і такі дратівливі та роблять помилки, втомлюються. Це не ми такі, це система така. Ми самі від цієї системи дуріємо. Періодично подаємо заяви на звільнення, але ніхто нас відпускати не хоче. Думаєте нам самим приємно чути людські прокльони? – жаліється співробітник Житомирської районної ради.

Як би там не було, а страждати доводиться простим людям.

Марія Климова