В Житомирі 11 багатодітних жінок отримали від мера посвідчення “Мати-героїня”

Сьогодні, з нагоди свята 8 Березня відбулася зустріч міського голови Володимира Дебоя з жінками, яким присвоєне Почесне звання «Мати-героїня».

«Здавна повелося, що жінка в сім’ї – берегиня. Незважаючи на труднощі, ви виховуєте дітей та дбаєте про добробут і красу в оселі. Сьогодні всі наші слова вдячності вам, дорогі жінки – мами, кохані, любі, доньки, дружини, бабусі. Ми почуваємося щасливими дітьми, поки жива мама», – сказав Володимир Дебой.

Міський голова подякував жінкам за нелегку материнську працю та побажав їм міцного здоров’я, усіляких гараздів та благополуччя у родинах.

За дорученням Президента України міський голова вручив 11 жінкам Житомира посвідчення про присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» та привітав жінок із заслуженою нагородою.

Для усіх присутніх представлена концертна програма, а у холі міської ради працювала виставка робіт обдарованих дітей, які виховуються у багатодітних родинах. Почесне звання України “Мати-героїня” присвоюють жінкам, які народили і виховали до 8-річного віку п’ятьох і більше дітей.

За останні чотири роки звання “Мати-героїня” вже присвоєно 143 житомирянкам.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради