Студенти житомирського музичного училища презентували збірку поезії та прози «На струнах душі»

Проблеми молоді, її освіти, виховання, соціального становлення, участі у суспільному житті знаходяться у центрі уваги Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Під патронатом голови Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Рустама Раупова вийшов в світ новий збірник поезії та прози студентів і випускників Житомирського музичного училища ім. Віктора Косенка під назвою «На струнах душі».

Сьогодні відбулася презентація книги, на якій організатори свята, члени партії «УДАР Віталія Кличка», урочисто передали збірник до бібліотечних полиць музучилища.

На святі були присутні автори, які мали змогу висловити свої враження та емоції від написання творів, деякі з яких вони зачитали

Заступник директора з виховної роботи музичного училища Козаченко Руслан Олександрович подякував обласній організації партії «УДАР» за розуміння і підтримку та наголосив: «Коли було запропоновано студентству нашого училища об’єднати свої творчі ідеї в одну збірку, насправді я вважав, що цей процес буде дуже довгим, а можливо і не здійсненим. Та завдяки сумісним зусиллям зараз ця збірка у мене в руках».

Також на вечорі були присутні і художники, багато з яких були і авторами творів презентованого збірника

За словами організаторів свята, цей вечір підкреслив, що українська молодь не захмарена сучасним безладом, а цінністю для неї є душа, чуйність та традиції, які відображаються в художніх рядках та на полотнах.

«Проблеми молоді, її освіти, виховання, соціального становлення, участі у суспільному житті знаходяться у центрі уваги Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Тому ми вважаємо за потрібне допомагати молодим українцям проявляти себе, розкрити свій талант та здібності, адже саме їм доведеться розбудовувати державу у майбутньому, і саме від них залежатиме, як буде розвиватися Україна!» – зазнавчив Ярослав Лагута, голова Виконавчого комітету Житомирської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Наприкінці вечора приємні враження отримали всі присутні від гарного та яскравого виступу акапелла гурту «Іліос»