У Житомирській області оголошено дитячий конкурс на кращий малюнок та творчу роботу

До Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища Державна екологічна інспекція у Житомирській області оголошує І обласний конкурс дитячого малюнку та творчих робіт «Збережемо природу разом».

На конкурс потрібно подавати індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці, а також можна представити творчі роботи виконані в різних формах мистецтва: вироби з природних матеріалів, вишивка, кераміка та ін.

Участь у конкурсі можуть приймати діти віком 6-10 років, які проживають на території Житомирської області. Кожна робота повинна бути підписана ( прізвище, ім’я, по батькові, вік автора, місце проживання, заклад у якому навчається чи займається).

Роботи приймаються до 30 травня 2012 року за адресою: м. Житомир, вул. Черняховського 12а, тел. для довідок (0412) 42-20-69.

Нагородження грамотами, та цінними подарунками переможців конкурсу відбудеться під час проведення урочистостей, присвячених Всесвітньому дню охорони навколишнього природного середовища – 5 червня 2012 року.

RuporZT