На Житомирщині немовля отримало опіки від самогону

Залишене без нагляду немовля, якому нещодавно виповнився рік, потрапило у відро з гарячим первачком, яке бабуся необачно залишила на підлозі.

Батьки, які вирішили відвезти на якийсь час немовля до бабусі у Бердичів, навіть і не здогадувались чим це все закінчиться…

Трагедія сталась наприкінці минулого тижня. Жінка, яка мала наглядати за онукою, заробляла на життя дуже цікавим хобі – варила самогон. За свій підробіток вона неодноразово притягувалась до відповідальності за статтею 203 Кримінального Кодексу України та 12 разів отримувала адміністративні покарання, однак, засліплена наживою, ніяк не могла облишити варити дурман-зілля.

Бабуся наглядаючи за онукою, вирішила запустити самогонний апарат, що стояв на кухні, щоб поновити запаси горілки. Відро з уже готовим продуктом поставила на підлогу і вийшла кудись у справах. Коли бабуся повернулась побачила жахливу картину – немовля палало.

Як вдалось з’ясувати згодом, дитина перекинула на себе відро з перваком, який зайнявся від газової плити. Пенсіонерка кинулась гасити дитину і викликала швидку. Розплатою за бажання заробити стало життя немовляти, яке отримало 90% опіків тіла і було доправлене в одну з лікарень Житомира, де медики докладають усіх зусиль, щоб врятувати дитину.

Ріо Бердичів