У Житомирі по вулиці Київській, 74 місцеві вимагають закрити сміттєпровод

Невдоволені роботою обслуговуючих організацій мешканці будинку по вулиці Київська, 74 звернулися до міського голови з проханням допомогти їм у вирішенні ситуації.

Житомиряни нарікають на роботу КВЖРЕПу №11, невиконання обов’язків начальника підприємства, відповідних управлінь виконавчих органів. Вони також пропонують закрити сміттєпроводи, через які складається санітарно небезпечна ситуація біля їх домівок.

Сьогодні, 6 червня, до початку робочого дня Житомирський міський голова Володимир Дебой зустрівся із житомирянами, оглянув проблемні питання будинку (стан підвалу, під’їздів, прибудинкової території), поспілкувався із мешканцями та провів робочу нараду із профільними управліннями та керівництвом КВЖРЕПу безпосередньо на місці.

Як виявилося у ході зустрічі, підвал будинку підтоплений, сміття зі сміттєпроводів накопичується прямо під вікнами, що поширює антисанітарію

Керівник міста, оглянувши територію, дав доручення відповідним управлінням негайно вирішити ситуацію із підвальним приміщенням, а також підтримав питання закриття сміттєпроводів.

Володимир Дебой наголосив, що готовий підтримати і допоможе мешканцям будинку, але вирішення питання залежить від ініціативи людей, тобто проведення загальнобудинкових зборів

Адже закрити сміттєпровід, який є розповсюдником антисанітарії, та поставити сміттєві контейнери можна лише після згоди більшості мешканців будинку, а відповідно – і активної позиції старшого по будинку та проведення загальнобудинкових зборів.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради