Журавський застосовує адмінресурс?

Незважаючи на те, що до старту виборчої кампанії лишається трохи більше місяця, вже розпочалася боротьба між потенційними кандидатами за медіаприсутність в регіонах.

Так, на минулих вихідних у Володарськ-Волинському, що входить в округ № 66 (із центром у Малині), зовнішня соціальна реклама Миколи Оніщука була переклеєна на рекламу його політичного конкурента – Віталія Журавського. Як відомо, останній нещодавно склав присягу народного депутата України від Партії Регіонів.

За інформацією джерел, тут не обійшлося без тиску місцевої влади на власника рекламних площ. Крім того, як повідомив представник Миколи Оніщука, з рекламною агенцією було укладено договір про оренду рекламних площ та сплачено за розміщення соціальної реклами. Незважаючи на це, бігборди були переклеєні буквально за день без попереджень та пояснень, а головне – без юридичних на це підстав.

Такі дії викликають занепокоєння, оскільки секретар РНБО України Андрій Клюєв ще наприкінці лютого цього року під час міжнародної конференції “Відносини Україна-ЄС: шлях попереду” в Брюселі повідомив, що керівництво країни «має твердий намір забезпечити чесне проведення виборів». (УКРІНФОРМ, 27.02.2012).

«Як бачимо, кандидати-мажоритарщики від партії влади вже активно використовують адміністративний ресурс», – констатував Микола Оніщук.

Це вже не перший випадок, пов’язаний з ім’ям засновника благодійного Фонду Миколи Оніщука – в квітні невідомі пошкодили бігборди із привітанням Миколи Васильовича з нагоди Великодня. Тоді правоохоронним органам не вдалося встановити осіб, причетних до цього правопорушення. Місяцем пізніше, у травні активісти Фонду Миколи Оніщука знову звернулися до міліції через пошкодження та зрізання міні-контейнерів для збирання сміття.

Нагадаємо, що Фонд проводить акцію, спрямовану на покращення екологічного стану Житомирщини, встановлюючи в семи районах Житомирської області вищезгадані міні-контейнери. Правоохоронці не виключають, що ці випадки також пов’язані із політичною діяльністю конкурентів Оніщука на майбутніх виборах.