“Атлет” з Гуйви “продув” з розгромним рахунком

Не дивлячись на страшенну спеку, яка тримається по всій Україні, 7-8 липня відбулись матчі 10 туру РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу.

Чим ближче до завершення чемпіонату, тим важче спрогнозувати результати перед кожним туром. Ось і в звітному турі прогриміли справжні сенсації. Першої поразки в чемпіонаті зазнав «Атлет», та ще й з розгромним рахунком. Варто було минулого тижня сказати, що «Метеор» після кількох поразок опинився на грані вильоту з першої шістки, як відразу такий результат.

Можливо гуйвинські гравці не налаштувались на гру, забувши, що василівці є «бронзовими» призерами минулого чемпіонату. Також втратив очки «Танкіст» у матчі з Садками. Проте, на відміну від «Атлета», не програв, а зіграв у нічию. Тепер «Атлет» ділить другу сходинку з «Профільтехом», який видавши переможну серію навіть обійшов гуйвинську команду по різниці забитих та пропущених м’ячів. Та й «Родос» підібрався на відстань всього 2 очок від другої сходинки.

То ж на другому етапі чемпіонату на нас очікує надзвичайно цікава боротьба за призові місця. Глибочиця, після затяжної програшної серії здобула перемогу і тепер, звичайно ж, ще побореться за право залишитись у вищій лізі. Нагадаю, що перший етап завершується 15 липня матчами 11 туру.

Ще не все ясно хто ж складе першу шістку, яка продовжить боротьбу за медалі, а хто змагатиметься за «виживання» у вищій лізі. Очки потрібні кожній з 12-ти команд, то ж 15 липня на нас очікує непередбачуваний, інтригуючий 11 тур.

____________________________________________________________________________

Результати матчів у вищій лізі:

«ПРОФІЛЬТЕХ» (Іванівка) – ТРОЯНІВ 2:0 (1:0)
«ІНТЕРСТИЛЬ» (Тетерівка) – «РОДОС» (Вереси) 3:6 (2:1)
«МЕТЕОР» (Василівка) – «АТЛЕТ» (Гуйва) 4:0 (1:0)
КОДНЯ – «КОЛОС» (Ліщин) 0:3 (0:1)
КАМ’ЯНКА – ГЛИБОЧИЦЯ 2:3 (1:2)
САДКИ – «ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) 2:2 (0:1)

Є свої сенсації і в першій лізі. Так, команда Клітчина здобула свою першу перемогу в першості, з чим ми її вітаємо. Відтак єдиною командою, яка ще не знає радості перемоги залишились Вереси. Сподіваємось вересівці зовсім скоро виправлять цю ситуацію. Трійка лідерів здобула чергові перемоги і будь-яка втрата очок в заключних турах може позбавити команду шансів на вихід до вишки.

____________________________________________________________________________

Результати матчів у першій лізі:

«НІБУЛОН» (Тютюнники) – СТАНИШІВКА 3:2 (1:2)
«СТАНДАРТ» (Піски) – ДЕНИШІ 5:1 (3:0)
«ПРОФІЛЬТЕХ-2» (Іванівка) – «РЕГІОНИ» (Слобода-Селець) 1:6 (1:2)
ВЕРЕСИ – «ЗОРЯ» (Оліївка) 0:3 (0:2)
КЛІТЧИН – БЕРЕЗІВКА 4:1
«ТАНКІСТ-2» (Новогуйвинське) – «ЕКСПРЕС» (Висока Піч) 0:4 (0:2)
«СОКІЛ» (Вертокиївка) – «ПРОМІНЬ» (Левків) 2:6 (0:2)
ДОВЖИК – СІНГУРИ 3:1 (2:0)

____________________________________________________________________________

Після матчів 11 туру на команди чекає перерва до кінця серпня

Є можливість відпочити від спеки, від футболу, з’їздити у відпустку на море, щоб краще підготуватись до фінальної частини сезону. Адже після завершення чемпіонату на команди ще очікує розіграш Кубку району 2012 року.

То ж запрошуємо всіх любителів футболу на матчі 11 туру, які відбудуться 14-15 липня на стадіонах у Новогуйвинському, Кам’янці, Василівці, Левкові та Гуйві. Нагадую, що докладніша інформація про хід чемпіонату знаходиться на офіційному сайті федерації www.ffzt.org.ua.

Руслан Травневий