Колишній міністр оскаржить рішення Житомирської обласної ради

Екс-міністр юстиції та президент Інституту правової політики Микола Оніщук заявив про порушення Житомирською обласною радою низки законів та міжнародних документів підчас ухвалення рішення про надання спецдозволу на розробку титанових родовищ.

Він також сказав про свою готовність скласти адміністративний позов та власноручно захищати інтереси громад в суді. Про це Микола Оніщук сказав підчас круглого столу, організованого Житомирським місцевим виданням «Субота», для обговорення рішення обласної ради про надання дозволу на розробку ільменітових родовищ.

На заході були присутні екологи, представники громад, експерти. Під час обговорення був представлений висновок про порушення законодавства при ухваленні рішень, підготований Інститутом правової політики. Проблема, яка обговорювалась стосується двох виборчих округів, тому організатори запросили всіх потенційних кандидатів в депутати.

Під розробку ільменітових родовищ буде виділено близько 300 тис га земель Житомирської області. Після ухвалення рішення обласною радою в громадах, які межують з родовищами, виникло соціальне напруження.

Zhitomir-online