Малозабезпечні житомиряни тепер дивитимуться десятки телеканалів: інструкція

Житомиряни входять в епоху цифрового мовлення. Вже дуже скоро ми забудемо що як воно, лазити на дах і виставляти антену, яку постійно “збиває” вітер.

Вже дуже скоро ми й не згадаємо про те, як це… дивитися усього 3 канали, один з яких – не показує. Як забулися касетні магнітофони, як пішли у небуття такі цифрові носії, як дискети, як виходять з вжитку лампові монітори і телевізори, так само поступово ми прощаємось з рідним для нас з дитинства аналоговим телебаченням. Настає ера цифри.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2012 року № 245 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення», у Житомирі розпочинається доставка телетюнерів на адреси громадян, які написали заяви на їх одержання.

Для тих, хто не знає, як користуватися телетюнером, управління по зв’язках із громадськістю житомирської міської ради друкує інструкцію.

Отож:

1. між антеною та телевізором підключити телетюнер: кабель від антени під’єднати до відповідного роз’єму на телетюнері. Телетюнер за допомогою потрійного кабелю з трьома роз’ємами різних кольорів підключити до роз’ємів відповідних кольорів телевізора;

2. увімкнути у розетку кабелі живлення телевізора та телетюнера. Натиснути на пультах дистанційного керування телевізора та телетюнера кнопки вмикання цих пристроїв (можуть бути позначені символом й );

3. на екрані телевізора за кілька секунд з’явиться меню «Майстер налаштування».

Використовуючи ПУЛЬТ ТЕЛЕТЮНЕРА, здійсніть послідовно необхідні налаштування, визначені у меню;

Мова меню: використовуйте кнопки для вибору мови меню та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

Країна: використовуючи кнопки, виберіть у списку країну «Україна» та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

Режим екрану: використовуючи кнопки , виберіть відповідний формат екрану (якщо екран телевізору прямокутний – бажано обрати “16:9”, якщо звичайний – “4:3”) та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

Живлення антени: Використовуйте кнопки для включення живлення антени у разі потреби (режим Вкл) та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.
– виберіть у меню «Майстер налаштування» пункт Далі та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору;
– у меню “Налаштування антени” виберіть пункт Пошук та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору;
– телетюнер почне пошук каналів, на екрані буде відображатися інформація про знайдені канали.

Як тільки пошук каналів буде завершено, телевізор включиться на каналі, що знаходиться першим у списку каналів.