На Житомирщині cеляни ледь не лінчували сільського голову за побитого хлопця

На Житомирщині у селі Городище люди ледь не вчинили самосуд над сільським головою.

Напередодні очільник села так побився з місцевим жителем, що той впав у кому. Селяни обурені поведінкою голови, а ще бояться, що він уникне відповідальності, йдеться у сюжеті ТСН.

Вже третій день, як Сергій у комі, мати не відходить від його ліжка.

Жінка каже, напередодні посварилася з сільським головою, бо той влаштував п’яну вечірку у їдальні садочка, яким вона завідує. Про сварку розповіла вдома. Ймовірно, син і вирішив з’ясувати стосунки. Увечері селяни бачили, як сільський голова бив уже лежачого Сергія ногами по голові.

Люди оточили машину сільського голови і вимагають пояснень. Той каже, що, дійсно, посперечалися, щоправда, через політику. Та після сутички розійшлися. Що було далі, не знає.

За Сергієве життя нині борються лікарі. У нього важка травма голови, крововилив шлуночка мозку. Після операції чоловікові не покращало.

“Післяопераційний період протікає важко, хворий знаходиться без свідомості, підключений штучний апарат легень, боремося за життя пацієнта, але стан залишається важким”, – розповів завідувач відділення реанімації Черняхівської ЦРЛ Андрій Сахненко.

За фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень міліція порушила кримінальну справу. Щоправда, слідчі обіцяють назвати винного лише по завершенні усіх експертиз.

“Вони впали, і не виключаю, що при падінні наш потерпілий вдарився головою в тверде покриття”, – пояснює керівник Черняхівського РВ УМВС України у Житомирській області Ігор Скидан.

Тим часом, селяни стверджують, у голови сільради і раніше були конфлікти із односельчанами, які закінчувалися рукоприкладством.

“В мене теж був інцидент з ним. Він мене вдушив до напівсмерті”, – скаржиться житель села Володимир Грищенко.

Люди вимагають, щоб на час слідства сільського голову відсторонили від виконання обов’язків.

“Щоб написав заяву про звільнення, бо такий сільський голова тут не потрібен”, – переконує мешканець села Григорій Безверхий.

Та найбільше хвилюються за життя Сергія. Гроші на його лікування збирають усім селом.