На Житомирщині десятитисячний відвідувач музею отримає цінний подарунок

12 липня єдиний у світі Музей української домашньої ікони «Душа України» в історико-культурному комплексі «Замок Радомисль» прийме свого 10 000-го відвідувача.

У величне християнське свято святих Петра та Павла запрошуються всі бажаючі о 12.00 до «Замку Радомисль» на урочисту церемонію та відзначення цієї символічної межі. Ювілейним гостем стане один з екскурсантів, який завітає до замку, щоб оглянути понад 5000 унікальних експонатів народного християнського мистецтва XVII-XX століть. 10 000-ий відвідувач отримає у подарунок від фундатора замку Ольги Богомолець ікону з музейної колекції.

За короткий проміжок часу після відкриття у жовтні 2011 року історико-культурного комплексу «Замок Радомисль» набув популярності у вітчизняних та іноземних туристів. На сьогодні жоден приватний музей в Україні немає такої масової відвідуваності, як «Замок Радомисль».

Гостей приваблює духовна культура українського народу, давня таємнича історія, легенди, унікальний ландшафтний парк з водоспадами, рідкісними рослинами та тваринами, а також неповторна атмосфера єднання з природою. Тільки тут відвідувачі можуть торкнутися найдорожчого – його душі та зазирнути у глибину віри українців багатьох поколінь, оглянувши ікони, писані для щоденного користування у родині.