Житомирська хорова студія “Струмочок” підкорила Болгарію

З 9 по 16 липня хорова студія «Струмочок» Житомирського Центру творчості дітей і молоді брала участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі хорового та вокального мистецтва «Cantus», що проходив у Болгарії.

Житомирський колектив був найбільшим за кількістю учасників. За словами керівника студії Олени Ващишиної хор достойно представив Україну на міжнародному конкурсі.

– Під час фестивалів, конкурсів вони реалізовують себе як творчі особистості – це є своєрідним підсумком їх наполегливої тяжкої праці за весь рік. Також важливий і виховний момент подорожей: стереотипна поведінка дітей у сім’ї змінюється на життя «за законом колективу». І найголовніше, звичайно, це оздоровлення та розвиток молоді: тепла морська вода та купання, екскурсії, свята, конкурси, танці у супроводі аніматорів та знайомство із культурою інших народів, – розповіла Олена Ващишина.

Разом з житомирянами виступали колективи з Росії, Якутії, Болгарії та України

Професіоналізм дитячого колективу “Струмочок” відзначило компетентне журі. Всі учасники конкурсу були приємно вражені виконанням українськими артистами болгарської пісні.

Крім конкурсної програми, колектив давав концерти. Так один концерт духовної музики ми ставили у церкві Пресвятої Богородиці в місті Каварна. На заключному концерті житомирський «Струмочок» виконав болгарську пісню та українську народну пісню «Розпрягайте хлопці коней, – зазначила керівник старшого хору Олена Маліновська.

Загалом житомиряни отримали 3 нагороди: гран-прі конкурсу колективу «Струмочок», нагорода у вокальній номінації – дуету Олександра Ковальчука та Богдана Сарнавського, грамота та медаль у вокальній номінації Наташі Кулик та Діані Квятковській

Довідково:

Житомирський Центр творчості дітей і молоді – комунальний комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, призначений надавати дітям і молоді додаткову і допрофесійну освіту, спрямовану на оволодіння знаннями, уміннями і навичками за інтересами, створювати рівні можливості для творчого розвитку і самовизначення дітей і молоді у позаурочний час.

Напрямки роботи – художньо-естетичний, образотворчий, науково-технічний (декоративно-ужитковий), краєзнавчий, еколого-натуралістичний.

«Народні художні колективи»
• ансамбль танцю «Посмішка»,
• студія естрадної пісні,
• творче об’єднання «Візерунки»,
• шоу-театр «Клем»,
• театр-студія «Диваки»,
гуртки «Кераміка», «Українська вишивка», студія «Юний художник».

«Зразкові художні колективи»: ансамбль спортивного бального танцю «Ритм», хорова студія «Струмочок», танцювальний ансамбль «Тіп-топ», гуртки «Мистецтво бісероплетіння, «Український сувенір», «М’яка іграшка».

Колективи ЦТДіМ – багаторазові переможці Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів з образотворчого, хореографічного, вокального, театрального, декоративно-ужиткового мистецтва в Україні, Росії, Білорусі, Литві, Болгарії, Польщі, Швеції, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, США, Японії, Індії

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради