Житомирський естрадно-духовий оркест запросили виступити на Дні Незалежності Франції

Мерія міста Понт-Сюр-Сена запросила естрадно-духовий оркестр «Сурми Полісся» та танцювальний колектив «Адес» Житомирського міського Палацу культури для виступу на культурно-масових заходах одного з головних національних свят Франції – Дня Незалежності (День взяття Бастилії).

13 липня у мерії міста Понт-Сюр-Сен відбулася офіційна зустріч житомирських артистів, де після вітального слова мера міста Мішеля Куніна відбувся обмін подарунками. Цього ж дня відбувся концерт естрадно-духового оркестру в місцевому костьолі, побудованому в ХІІІ столітті.

«14 липня – у День Незалежності Франції, відбулася урочиста хода вулицями міста в супроводі мажореток та естрадно-духового оркестру. Житомирські артисти давали концерти на відкритій площадці міста Понт-Сюр-Сена та у місцевому Будинку людей похилого віку, а також брали участь у заключному концерті в міському Будинку культури», – поінформував директор Палаца культури Володимир Кругляк.

Він також розповів, що в знак вдячності за успішні виступи мер міста організував для артистів екскурсію по Парижу та запросив житомирські колективи на святкування головного національного свята Франції у наступному році

«Завдяки підтримці Житомирського міського голови Володимира Дебоя артисти мали змогу показати свої професійні здібності перед іноземною публікою», – зауважив Кругляк.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради