Житомиряни з вулиці Андріївської дуже часто стають свідками аварій

Вчора, 3 липня міський голова Володимир Дебой проводив особистий прийом громадян.

Це вже 12-та зустріч у цьому році.

Євгеній Петрук, старший по вулиці Андріївській звернувся до Володимира Дебоя від усіх мешканців, які дуже часто стають свідками аварій. Вся проблема у тому, що на перехресті вулиць Щорса – Андріївська немає і ніколи не було світлофору, а зебра вже давно стерлася.

«От і маємо щомісяця аварії, часто і з летальними випадками, – говорить старший по вулиці та описує недавній випадок. – Ось нещодавно в аварію потрапила жінка, яка перевозила через дорогу дитину в колясці. Добре, що встигла хоч коляску відпустити до бордюру».

Євгеній Петрук приніс звернення від житомирян, які проживають по вул. Андріївській

Він відзначив, що має помічників – старших по будинках. Люди часто проводять зібрання для вирішення тих чи інших господарських проблем. Однією із основних і є відсутність світлофору. Це питання житомиряни самі вирішити не можуть, тому і звернулися до міської влади в особі старшого по вулиці.

Володимир Дебой з приводу цього звернення дав доручення профільним службам у найкоротші терміни відновити зебру на пішохідному переході та проконтролювати освітлення на цій ділянці. Наступним же кроком для вирішення цієї проблеми стане розгляд питання на сесії щодо виділення коштів на встановлення світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Щорса – Андріївська.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради