Геннадій Зубко: «Об’єднана опозиція змусила владу спрямувати 505 тисяч гривень на асфальтування прибудинкових територій»

Сьогодні, в ході чергової сесії Житомирської міської ради, депутати від Об’єднаної опозиції зупинили наміри влади спрямувати 505 тисяч гривень бюджетних коштів на ремонт Дозвільного центру міськради.

Натомість гроші спрямовано на асфальтування прибудинкових територій. Про це повідомив лідер Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» на Житомирщині, кандидат в народні депутати від Житомира Геннадій Зубко.

«Напередодні сесії влада намагалася «протягнути» рішення про виділення 505 тисяч гривень на ремонт дозвільного центру. Ремонт кабінетів чиновників коштував би житомирянам понад 5 тисяч гривень за квадратний метр. Ми виступили проти такого витрачання коштів громади і пропонували їх спрямувати на побудову внутрішнього туалету для школи №15.

Але один із меценатів, який опікується районом, де розташована школа, запевнив, що знайде кошти і облаштує туалет. Тому було вирішено спрямувати гроші на асфальтування дворів багатоповерхових будинків міста. В результаті спільних дій фракції «Фронт Змін» та «Батьківщина» в міській раді, півмільйона гривень спрямовано на асфальтування прибудинкових територій міста», – розповів Геннадій Зубко.