На Житомирщині підприємець ледь не видурив у селян тракторну майстерню

На Житомирщині за фактом підробки документів, що стало причиною зловживань на суму понад 300 тисяч гривень, міліція порушила кримінальну справу.

У Бердичеві працівники Управління по боротьбі з економічною злочинністю УМВС викрили факт фальсифікації протоколу загальних зборів співвласників майна одного з господарств району. Шахрайство дозволило приватному підприємцю претендувати на отримання права власності на приміщення тракторної майстерні вартістю понад 300 тисяч гривень.

У ході перевірки колективного звернення членів колишнього сільськогосподарського підприємствами до органів внутрішніх справ, працівники міліції встановили, що у вересні 2004 року на загальних зборах було проведено розпаювання майна господарства.

У подальшому одним із приватних підприємців було набуто права на частину паїв селян та персоніфіковано їх з конкретним приміщенням колишньої тракторної майстерні вартістю понад 300 тисяч гривень. Однак, за словами учасників зібрання, опитаних працівниками міліції, питання щодо персоніфікації майна, внесене до порядку денного, насправді не розглядалося.

Відтак, відомості про його затвердження, внесені до протоколу загальних зборів співвласників майна, є неправдивими і свідчать про підробку офіційного документу, – кажуть Репортерові Житомира в УДСБЕЗ УМВС України в Житомирській області.

Слідче управління УМВС України в Житомирській області було порушило кримінальну справу за ч. 1 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, розслідування якої триває.