Житомирські приймальні комісії вдруге оприлюднили списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування

Приймальна комісія Житомирського державного університету імені Івана Франка вдруге оприлюднила списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування у другу хвилю на 1 курс денної форми навчання за рахунок державного бюджету.

Рейтинговий список, згідно правил прийому, впорядкований за конкурсним балом від більшого до меншого.

Як зазначає відповідальний секретар приймальної комісії ЖДУ імені Івана Франка Володимир Чумак, цього року найбільшим попитом серед абітурієнтів ЖДУ імені Івана Франка користувалися такі напрями підготовки, як «Філологія (іноземна)», «Психологія», «Соціальна педагогіка», «Початкова освіта», «Видавнича справа та редагування», «Історія», «Філологія (українська)», «Дошкільна освіта» та «Філологія (переклад)». Конкурс на перший курс на природно-математичні напрями склав від 2 до 3 заяв, а на гуманітарні напрями підготовки – 10 заяв. Порівняно із позаминулим роком показник надходження заяв зріс на 20-25% на різних напрямах підготовки. Крім того, цьогоріч університет навчатиме 1 250 магістрів та спеціалістів.

Вступна кампанія цього року має три етапи, тому останнє, третє, оприлюдненя списків очікується 8 серпня. Наразі у ЖДУ імені Івана Франка завершується формування державного бюджету. З найсвіжішою інформацією щодо статистики документів денної та заочної форм навчання абітурієнти та їхні батьки можуть будь-якої миті ознайомитися в режимі он-лайн на офіційному сайті Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Нагадаємо, що зарахування абітурієнтів, які пройшли за конкурсом на бюджетні місця, проводиться не пізніше 11 серпня, а за конкурсом на контрактну форму навчання – не пізніше 25 серпня.