У Житомирі, до Дня міста, в сквері по вулиці Щорса був встановлений новий пам’ятник.
9 вересня Володимир Дебой також завітав подивитися на ковану фігуру “Дівчини-весни”. Міський голова задоволений, що пам’ятник став окрасою скверу та сподобався житомирянам.
Ідея встановлення кованих фігур виникла після ознайомлення із парком кованих фігур у Донецьку, розповіли Репортерові в управління по зв’язках з громадськістю міської ради. Перший крок зроблено – за символічною ціною за кошти благодійників придбано ковальську роботу «Дівчина-натхнення».
«До встановлення фігури ми підійшли комплексно: «Дівчина-весна» стала початком реконструкції скверу у центрі міста. Наступною кованою скульптурою у Житомирі стане робота «Язик до Києва доведе», – сказав міський голова Володимир Дебой.