Агітаторів Кропивницького взято на гарячому з речовими доказами нечесної боротьби

24 жовтня 2012 року у селі Залужному Романівського району працівники районного відділу міліції затримали автомобіль «ФОРД», у якому чоловік і жінка розвозили агітаційну продукцію позитивного змісту про кандидата у народні депутати по 67-му виборчому округу Володимира Кропивницького, висунутого Соціалістичною партією України.

В автомобілі також було виявлено ті самі фальшиві листівки.

Чорнушної інформації на окрузі хоч відбавляй, тому не дивно, що саме прості люди, повідомили правоохоронців про невідомих «вояжерів», які розкидають цю продукцію по їхніх селах – Прутівці, Костянтинівці, Жовтий Брід.

Під час зупинки автомобіля для перевірки у його багажнику виявили близько чотирьох тисяч листівок-пасквілей на кандидата в народні депутати від ВО «Свобода» Сидора Кізіна, а на задньому сидінні у салоні – на кандидата в народні депутати самовисуванця Віктора Развадовського. За зовнішніми ознаками вся найдена скандально відома у цьому окрузі продукція однакова за поліграфічним виконанням.

Ще в автомобілі знайдено клей, скотч, інші необхідні для «парканної агітації» речі, а також карту округу, на якій відмічалися маршрути пересування.

«Нафарширований» наклепницькими агітками автомобіль прибув до Романівщини із Житомира. Розповсюдженням фальшивок займалося сімейне подружжя з обласного центру, якому, за результатами роботи правоохоронців, і доведеться відповідати за гріхи їхнього кандидата.

___________________________________________________________________________________________

«До Романівського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що у районі розповсюджуються листівки з неправдивою інформацією про кандидатів у народні депутати, – повідомив начальник Романівського РВ УМВС України у Житомирській області Підгаєцький Валентин Олегович.

Працівники міліції здійснили рейд по району у результаті чого був затриманий автомобіль, вказаний у заяві, у якому дійсно були виявлені такі листівки, зміст неправдивої інформації яких підтвердили представники кандидатів у народні депутати. На даний час по даному факту проводиться перевірка, за результатами якої буде прийнято відповідне рішення».

____________________________________________________________________________________________

Раніше, як вже повідомлялося, вдалося виявити та не допустити поширення через «Укрпошту» біля сотні тисяч листів із фальшивим звернення до виборців нібито від кандидата у народні депутати Віктора Развадовського, вартістю у понад мільйон гривень.

Загалом Володимир Кропивницький запам’ятався у цій кампанії цілою серією кострубатих невиважених кроків

Ознайомтесь: Депутат Кропивницький у стінах міської ради агітував сам за себе

Читайте також: Кропивницький залучився підтримкою священників без їх відома!???