Коцюбко, якого суд визнав законним головою ЖОФФ, скликає термінове засідання виконкому

3 жовтня у Апеляційному суді Житомира відбулося судове засідання. Розглядалася апеляційна скарга Житомирської міської спортивної громадської організації «Житомирська обласна Федерація футболу».

На засідання з’явилися всі учасники процесу у тому числі Опанащук Ю. Я., який до цього активості не проявляв. На початку розгляду представник Коцюбка О. П. адвокат Трюхан Г. П. заявив відвід головуючій судді Миніч Т. І.

Однією з причин заявленого відводу була погроза Опанащука Ю. Я., який висловив її на прес-конференції 20 червня про те, що саме ця суддя покаже Коцюбко «кузькіну мать». На суді Опанащук сказане запечував, що таке говорив.

Наступним питанням суд розглянув заяву про відмову від апеляції Федерації футболу міста Бердичева. Представник цієї Федерації заявив, що підписати апеляцію його змусили чиновники. Також він заявив, що не розуміє що це за справа і відкликає апеляцію. Надалі представник ЖОФФ Круківська Світлана заявила, що її апеляція взагалі невідомо як потрапила до суду, а Опанащук теж нічого не підписував і ніде печатку не ставив.

Представник ЖОФФ Круківська Світлана довго розказувала колегії суддів, що суд першої інстанції весь час допускав порушення правових норм і виніс суб’єктивне рішення. Але жодного доказу таких порушень не надала, натомість вкотре намагалася приєднати матеріали, які взагалі не стосуються справи. Крім того, не змогла нічим спростувати докази адвоката Трюхана Г. П.

У дебатах Олександр Коцюбко на свій захист сказав: «Футбольна громадськість хотіла змін на краще, тому обрала мене. Делегати з усієї області обрали мене, а Опанащука призначили чиновники з управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Тому прошу суд прислухатися до думки людей. Вони всі чекають справедливого та законного рішення».

За рішенням суду з 3 жовтня Коцюбко Олександр Петрович є законно обраним головою ЖОФФ і визнаний судами першої та апеляційної інстанцій.

Генадій Трюхан, адвокат, представник Олександра Коцюбко: «На мою думку Апеляційний суд розглянув справу повно та об’єктивно, хоча з деякими процесуальними рішеннями я абсолютно не згоден. На моє переконання головуюча по справі повинна була повернути апеляційні скарги апелянтам, як це передбачено Цивільно-процесуальним кодексом, а не розглядати справу.

Незважаючи на це, рішення суду прийнято, воно набуло чинності і тепер всі сторони повинні його виконувати. Апеляційний суд прийняв законне рішення і остаточно підтвердив рішення Корольовського суду про визнання Коцюбко О. П. головою ЖОФФ».

Голова ЖОФФ, Олександр Коцюбко: «Я вітаю всю футбольну громадськість області з перемогою над свавіллям чиновників і їх маріонеткою Юрієм Опанащуком. Коли мене обрали головою ЖОФФ, я пообіцяв припинити руїну у Житомирському футболі. Я виконав свою обіцянку.

Тепер нам всім потрібно засучити рукава і відродити футбол на житомирщині, а саме поновити проведення дитячого турніру «Шкіряний м’яч», об’єднати всі футбольні клуби Житомирщини у єдиний Чемпіонат і Кубок області, повернути Житомирські клуби до складу ПФЛ і найголовніше – реконструювати центральний стадіон області “Полісся”. Для цього я терміново скликаю виконком ЖОФФ».

Прес-служба ЖОФФ