30 жовтня у Житомирський філармонії виступить хорова капела «Орея».
Художній керівник та диригент – Заслужений діяч мистецтв України Олександр Вацек.
За час свого існування капела виборола сім гран-прі та 23 перших місць на міжнародних конкурсах та фестивалях хорового мистецтва у різних країнах. Хорова капела «Орея» вже давно стала осередком української музичної культури Житомирського краю.
Хор виконує різножанрові твори вітчизняних та зарубіжних авторів, володіє різними стилями та манерами співу. В активному репертуарі хору понад 300 акапельних творів. Серед найвідоміших творів: масштабні вокально-хорові полотна «Magnificat» Й. С. Баха, «Requiem» В. А. Моцар та «Gloria» Дж. Верді.
30 жовтня, у вівторок, о 18:30 у Житомирській філармонії виступатиме хорова капела «Орея». Ціна квитків: 30-70 гривень.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-f8LdDKAeVn8/UIVaCjDPlgI/AAAAAAAAJM8/Njr8e92rW5U/s800/%25D0%25BE%25D1%2580%25D0%25B5%25D1%258F%2520-%2520%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25BF%25D0%25B8%25D1%258F.tif.jpg)