«За кожним великим коханням стоїть велика історія…». Цю історію оповідає літній жінці в приватному пансіоні літній чоловік. який регулярно приходить до неї та читає записи зі щоденника…
“Щоденник пам’яті” – це романтична історія кохання сільського хлопця та дівчини з міста, які зустрічаються одного літа, ще в своїй юності. Саме цього літа вони закохуються один в одного. Але батьки Еллі проти кохання їхньої єдиної дочки з сільським “нечемою”.
Проте, почалася Друга світова війна і Ной був вимушений розлучитися зі своєю коханою. Після війни все змінилося: Еллі залишилася з бізнесменом, а Ной жив наодинці зі своїми спогадами в 200-річному будинку, який йому вдалося відреставрувати. Коли дівчина прочитала про це в місцевій газеті, то зрозуміла: їй потрібно знайти його і вирішити, нарешті, долю їх любові!
Що трапилось далі – дізнаєтеся завітавши 8 листопада до Клубу Елітарного Кіно.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-uhj_W8OnZUM/UJoKfWlfWKI/AAAAAAAAKfw/bMbyQ9IOLuw/s800/%25D0%2598%25D0%25BD%25D1%2584%25D0%25BE%25D1%2580%25D1%2583%25D0%25BC_%25D0%259A%25D0%25BB%25D1%2583%25D0%25B1%2520%25D0%25AD%25D0%25BB%25D0%25B8%25D1%2582%25D0%25B0%25D1%2580%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B3%25D0%25BE%2520%25D0%259A%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25BE15.jpg)