На Житомирщині полює чупакабра. ВІДЕО

У Малині на Житомирщині домашніх тварин нищить невідомий звір.

Люди кажуть, якщо це чупакабра, то незвичайна, йдеться у сюжеті ТСН. Адже тушки своїх жертв ретельно сортує – складає їх за розміром і навіть за кольором хутра. Пана Павла чупакабра ледь не збила з ніг на власному подвір’ї.

“І з темноти біжить на мене якась тварина, не знаю, що то є. Якщо б ударила мене, то звичайно збила б з ніг, я б не встояв, вона пройшла по лівій стороні від мене, торкаючись мене”, – розповів очевидець Павло Ісаєнко.

Опівночі він почув, як пищать кролі у клітках. А вівчарка, яка зазвичай ночами не дає господарям спати гучним гавкотом, не подавала ні звуку. Коли чоловік вийшов на подвір’я, повз нього промайнула невідома істота.

“Всі говорили – чупакабра, я подумав, що це може і вона”, – сказав пан Павло.

А у пані Галини чупакабра занапастила 30 кролів. Уцілів єдиний – найменшенький.

“Вижило, щасливеньке, мабуть”, – сумно посміхається жінка.

Вона каже, загадковий звір повиривав дошки і так пробрався у сарай. На дереві залишилися сліди пазурів.

“Ось, бачте, яке повидовбувало, воно, кажуть, так б’є і відбиває усе на світі”, – зазначила Галина Єрмоленко.

Жінка каже, на тушках загиблих тварин не було жодних ран, тільки три невеликі цяточки, через які, ймовірно, зайда і висмоктала зі своїх жертв усю кров.

“Верхня губка прокушена або тут з лівої сторони дирка манюсінька, або на грудях в області серця“, – розповіла очевидець.

Та найдивніше, усі мертві тварини були складені у певному порядку за зростом і кольором, каже пані Галина

“Кролі лежали на проході за зростом і за кольором – два чорних не влізло, то збоку над іншими”, – підсумувала вона.

Голова мисливського товариства каже, сам виїжджав дивитися на сліди. Спочатку з колегами думали, що вовк, потім цю версію відкинули.

“Були б сліди, бо вовк тріпане добре, порве чи задушить, а то воно дійсно пару проколів незрозумілих і неначе обезкровлені вони. Загадка, як кажуть, для людей. Що воно за істота, його ніхто не бачив”, – дивується голова УТМР Малинського району Анатолій Прудников.

Люди ж тим часом приписують невідомому звірові все нові, одна страшніша іншої, характеристики. Адже він орудує уже не на околицях, а у середмісті. І не боїться ні людей, ні собак, ні навіть машин.