Вибороти чемпіонські медалі у триборстві вдалося житомирянкам Юлії Марченко, Лізі Пенківській, Катерині Слепченко на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства серед учнів спортивних шкіл.
Змагання проходило у Луганську з 13 по 16 листопада 2012 року.
Бронзу в особистому заліку з триборства завоював житомирянин Андрій Сіренький.
У змаганнях боролись за першість 40 команд в різних вікових групах.
Готували спортсменів до змагань тренери спортивної школи “Авангард” та школи вищої спортивної майстерності: Василь Толкач, Віктор Ясинський, Олександр Марченко, Наталія та Валентин Бігуни.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-q97rLGIWEkI/UKob-26F7gI/AAAAAAAALPs/2PweIWNJ82E/s800/%25D0%25BF%25D1%258F%25D1%2582%25D0%25B8%25D0%25B1%25D0%25BE%25D1%2580%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B2%25D0%25BE%25201.jpg)