Результати виборів по Житомирській області довели: Партія Регіонів, сьогодні готова і до нових випробувань, і до нових звершень

Результати виборів по Житомирській області довели: ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, будучи лідером громадянської довіри, сьогодні готова і до нових випробувань, і до нових звершень.

Таку оцінку підсумку виборів на Житомирщині дають у владній Партії Регіонів, яка стала в області по списках другою, натомість провела по мажоритарці до Ради двох своїх – П’єхова і Журавського, а також “друга” Литвина. Ще двоє самовисуванців – Развадовський і Лабунська у Раді від регіонів далеко не втечуть.

Парламентські вибори в Україні відбулися. Офіційно оприлюднено їх результати, які засвідчили: сподівання політичних опонентів ПАРТІЇ РЕГІОНІВ на те, що провладна партія не підтвердить свого статусу політичного лідера не виправдались. За ПАРТІЮ РЕГІОНІВ проголосувало 30% виборців, які взяли участь у голосуванні. Це найкращий результат.

Політична партія ВО “Батьківщина” відстає від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ майже на 1 млн. голосів.

На Житомирщині розподіл місць між фаворитами політичних перегонів інший. У загальному заліку ПАРТІЯ РЕГІОНІВ вийшла на друге місце. Проте є всі підстави називати цей результат переконливою перемогою. Підтвердженням цьому є кілька цифр і фактів.

____________________________________________________________________________________________

За ПАРТІЮ РЕГІОНІВ в нашій області проголосувало на 34 тисячі виборців більше, ніж під час попередніх виборів депутатів місцевих рад

____________________________________________________________________________________________

В таких районах, як Червоноармійський, Новоград-Волинський, Коростенський, Народицький, Олевський, Житомирський, Баранівський, Володарськ-Волинський, Малинський кількість виборців, які віддали свої голоси за партію влади у порівнянні з минулими виборами, особливо значима. І до яких би песимістичних коментарів з цього приводу не вдавались наші політичні опоненти, факт залишається фактом: жодна політична сила, яка знаходиться при владі, не зазнавала такого якісного та кількісного зростання прихильників, як ПАРТІЯ РЕГІОНІВ на Житомирщині.

Це свідчить про довіру до курсу Президента України Віктора Януковича та його команди у регіоні і гарантує продовження курсу реформ та розвитку Поліського краю.

Ще одним очевидним здобутком влади, який важко переоцінити в рамках виборчої кампанії 2012 року, є той факт, що Житомирщина стала зразком толерантного проведення виборчого процесу у повній відповідності з європейськими стандартами.

Практично усі представники міжнародних організацій, перебуваючи в області у якості офіційних спостерігачів, відзначили належну організацію та прозорість виборчого процесу. Голосування пройшло спокійно та в рамках виборчого законодавства України.

Переможці та переможені достойно прийняли свої результати і не вдавалися до провокативних заяв і дій з метою «підкорегувати» результати народного волевиявлення. Невеликі порушення, котрі були виявлені, головним чином через недостатність правового рівня деяких членів комісій, не вплинули на загальний результат голосування.

Чи був такий результат очікуваним і передбачуваним? Без сумніву.

У вересні на Житомирщині одночасно в кількох населених пунктах пройшли позачергові вибори селищних та сільських голів. Так, відбулися позачергові вибори селищних голів Дружбівської та Новобілокоровицької селищних рад в Олевському районі та Заліського сільського голови Народицького району. І вже тоді за результатами голосування переконливу перемогу в усіх населених пунктах здобули представники ПАРТІЇ РЕГІОНІВ – у Народицькому районі 74,9% від кількості людей, які взяли участь у голосуванні, віддали перевагу представнику ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, у Олевському районі – 59,6% та 83,21%.

Керівник області та голова обласного партійного осередку Сергій Рижук високо оцінив результати позачергових виборів і наголосив, що, віддавши свої голоси за представників партії влади, люди висловили високу довіру ПАРТІЇ РЕГІОНІВ і переконання, що майбутнє свого краю пов’язують саме з цією політичною силою. А це є головним аргументом на користь того, що майбутні парламентські вибори стануть для ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Житомирщини переможними. Його прогнози збулись.

Голова Житомирської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Сергій Рижук, керівник обласного виборчого штабу ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Олександр Никитюк у своєму зверненні до жителів області висловили щиру вдячність усім, хто 28 жовтня 2012 року прийшов на виборчі дільниці та проявив активну громадянську позицію, наголосивши, що влада в ході виборчої кампанії зробила все можливе для створення рівних умов всім учасникам виборчого процесу та забезпечення їх дотримання в день голосування.

«Разом з вами ми пройшли черговий іспит на демократію», – наголошують сьогодні керівники провладної партії і закликають усіх, кому не байдужа доля рідного краю, хто підтримує курс на зміцнення демократії та правової держави, а також підвищення соціальних стандартів, єднатися навколо Житомирської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ заради майбутнього нашого краю, заради благополуччя кожної родини.

Результати виборів по Житомирській області довели: ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, будучи лідером громадянської довіри, сьогодні готова і до нових випробувань, і до нових звершень, йдеться у заяві Прес-служби Житомирської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ