У Житомирі призупинено подачу гарячої води

Тимчасово обмежити подачу гарячого централізованого водопостачання в житлових будинках до середньодобової температури повітря 0? С або –5? С вночі. Таке рішення було прийнято сьогодні, 7 листопада виконавчим комітетом міської ради.

Причина – зменшення лімітів об’єму споживання газу та висока температура повітря. Тому й існує проблема нормативного збереження газу.

«Це лише тимчасовий вимушений захід. Така проблема не тільки в Житомирі, а й містах України. Це непопулярне рішення, але ми його маємо прийняти. Технічно і технологічно Житомиртеплокомуненерго готове до подачі гарячої води», – підкреслив директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

Виконавчим комітетом прийнято рішення звернутися до НАК «Нафтогаз-Україна» та Кабінету Міністрів України щодо доведення підприємству необхідних лімітів. Нині ж місто, аби не залишитися без навіть теплопостачання змушене економити ліміти газу шляхом обмеження гарячого водопостачання.

«Єдиним виходом сьогодні залишається обмеження гарячого водопостачання, при цьому ми повинні зберегти теплопостачання на належному рівні, зменшивши таким чином споживання газу. При нічній температурі –5? С або за середньодобової температури повітря 0? С гаряче водопостачання буде відновлено. Наша мета – не допустити примусової зупинки однієї із найбільших котелень», – сказав Володимир Дебой.

Тимчасове призупинення централізованого гарячого водопостачання не стосується об’єктів соціальної сфери. Для лікарень, дитячих садочків, шкіл гаряче постачання гарячої води не припиняється.