До 142-річчя з дня народження Лесі Українки в Житомирській філії Київського інституту бізнесу та технологій відбувся мистецький захід “Хотіла б я піснею стати”, який підготували учасники Молодіжного ансамблю вузу разом з музичним керівником, композитором Ларисою Бойко.
Зворушлива та емоційна розповідь ведучої Марини Каленюк про життя Лесі Українки, про її мрії та страждання, надії та сподівання не залишили байдужим нікого.
Вона з почуттям прочитала “Лист до Сергія Мержинського”, а пісня “Уста говорять” на вірші Лесі Українки у виконанні Лариси Бойко доповнила картину драматичних подій у житті поетеси. Натхненно читала поезію Лесі Українки Демчук Елла.
Образ Мавки з драми-феєрії “Лісова пісня”, створений Осадчук Лесею, зачарував глядачів своєю відвертістю та гарною акторською грою. Лунали звуки Луашевої сопілки та пісні на вірші геніальної поетеси у виконанні учасників Молодіжного вокального ансамблю.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-3BBeiC6hWpU/USsngw_0zmI/AAAAAAAARJI/LJX1N3e4Cew/s640/3.jpg)
На думку Лариси Бойко, такі заходи духовно збагачують, виховують естетичний смак, пробуджують у молоді бажання творити, а, головне, бажання розмовляти нашою милозвучною як пісня мовою.
Адже, сама Леся Українка, володіючи багатьма мовами, писала та розмовляла тільки рідною.
Її життя-це пісня. Пісня весела і сумна, спокійна і тривожна, вічна і невмируща.
![](https://lh5.googleusercontent.com/-MW6YmtOrlh4/USsngkwrIGI/AAAAAAAARJA/7DcfsVZxvYM/s640/5.jpg)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-IPpuKuTh6FY/USspHCzdHyI/AAAAAAAARJk/8xFBq6ibaiE/s640/7.jpg)