Житомирська міська рада висловлює співчуття родині мера Миколаєва

Житомирський міський голова Володимир Дебой, виконавчий комітет та депутатський корпус Житомирської міської ради висловлюють співчуття родині і близьким людям Миколаївського міського голови Володимира Дмитровича Чайки.

02 березня 2013 року перестало битися серце мера м. Миколаєва – Володимира Чайки.

Він працював, не шкодуючи себе. Його серце ніколи не знало спокою: воно хвилювалося і раділо, боліло за місто і святкувало в години перемог. Воно ніколи не було спокійним і байдужим. Воно не витримало …

Чайка Володимир Дмитрович народився 5 жовтня 1948 року в м. Берислав Херсонської області. Згодом родина переїхала жити в до м. Миколаєва. У червні 2000 р. Володимир Чайка був обраний Миколаївським міським головою, а в березні 2002 і в березні 2006 р. – переобраний повторно.

Володимир Дмитрович Чайка був хорошою людиною, розумним та досвідченим керівником, гідно представляв інтереси мешканців м. Миколаєва. Заслуги Володимира Чайки по праву удостоєні найвищих нагород.

За вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України нагороджений орденами «За заслуги» ІІІ та ІІ ступеня. У 2007 році визнаний кращим міським головою року – удостоєний звання «Людина року» в номінації «Міський голова року».

Нагороджений Орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня за вклад у розвиток храмів.

Йому присвоєне почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України», отримав численні міністерські грамоти та подяки.

Прощання із міським головою Миколаєва відбудеться в понеділок, 04 березня 2013 року. Цей день у м. Миколаєві оголошено днем жалоби.

Вічна пам’ять Володимиру Дмитровичу Чайці.