Житомирські ДАІшники дарували жінкам-водіям тюльпани

Жінкам завжди приємно отримувати квіти від чоловіків. А у святковий день, ще й від представників Державтоінспекції – вдвічі.

На центральному майдані Житомира 8 березня ДАІшники провели щорічну святкову акцію – привітання жінок, що перебували за кермом автомобілів.

Наперекір розповсюдженій думці про жінок-водіїв працівники ДАІ дуже рідко мають з ними проблеми, адже, як показує практика, жінки відповідальніше ставляться до безпеки дорожнього руху і рідше за чоловіків порушують Правила.

Помітивши жінку за кермом, державтоінспектор спиняв автомобіль для того, щоб вручити водієві тюльпан і символічну листівку з привітаннями з нагоди жіночого свята.

Не зважаючи на те, що подібна акція проводиться ДАІшниками не вперше, зупинка автомобілів спантеличувала жінок, що перебували за їх кермом. Проте вже за мить, побачивши в руках вартових дорожньої безпеки троянду, на жіночому обличчі з’являлася посмішка.

Самі жінки зізнаються, що такі зустрічі з працівниками ДАІ їм подобаються найбільше. Адже усміхнений державтоінспектор у святковому мундирі та ще й з квітами неабияк підіймає їм настрій. А ще не дозволяє забути ні на мить про жіноче свято.