Це стало відомо в ході перевірки медичних закладів області, яку провела прокуратура спільно з санстанцією.
Про це інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.
1. В обласній дитячій лікарні пацієнти недоотримують масла вершкового, сметани, фруктів, сухофруктів, риби, м’яса тощо, узагалі не отримували сиру твердого.
2. В обласній психіатричній лікарні норми харчування дітей не виконувалися по м’ясу, яйцях, рибі, маслу, молокопродуктах. Зовсім не надходили сир кисломолочний, сметана, молоко, соки та фрукти. До того ж, у цьому лікувальному закладі одноманітне меню: супи, каші та чай. А дієтичне харчування для дітей із хронічними захворюваннями готувалося з мінімального набору продуктів.
3. У дитячому відділення Червоноармійської ЦРЛ для приготування пацієнтам їжі використовувалися продукти із простроченим сертифікатом якості, молоко та молочні продукти узагалі відсутні.
4. Не виконувалися натуральні норми харчування і в Олевській ЦРЛ, де діти не отримували м’яса, риби, молока та фруктів.
Крім цього, зафіксовано щорічне зменшення видатків на продукти харчування як у Житомирській дитячій обласній лікарні, так і в інших лікувальних закладах області.
На виявлені порушення прокуратура внесла подання голові департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з вимогою усунути порушення норм харчування дітей у лікарнях області.