На центральних магістралях Житомира планується запровадження одностороннього руху

По вулицях Східна і Мануїльського та в перспективі по вулицях Київській і Котовського планують запровадити односторонній рух автотранспорту.

Це питання вчора розглядалося на нараді за участю депутата міської ради Юрія Мойсеєва, обраного заступником міського голови, директора департаменту бюджету та фінансів Сергія Гаращука, начальника управління комунального господарства Олександра Марцуна, начальника управління транспорту та зв’язку Костянтина Підпокровного, директора комунальної установи «СМЕУ» Леоніда Михайловського та директора проектного підприємства Ярошука Михайла.

Про це інформує прес-служба міської ради.

Завантаження центру міста автотранспортом створює проблеми для житомирян у пересуванні містом, а в «час пік», по під’їздах до майдану Соборного, можливе виникнення заторів.

«Планування більшості вулиць Житомира відбувалось з урахуванням значно меншої кількості автотранспорту. З роками ширина проїжджої частини залишається незмінною, а кількість транспорту зростає» – каже директор комунальної установи «СМЕУ» Леонід Михайловський.

Для вирішення цих проблем необхідно запровадити односторонній рух на вулицях Київська та Котовського, що дозволить розвантажити майдан Соборний.

Але для цього необхідно спрямувати рух автотранспорту в одну сторону по вулицях Східна та Мануїльського, щоб відвести частину транспорту із вулиці Київської.

«Запровадження одностороннього руху процес тривалий та вимагає значних коштів, тому необхідно визначити першочергові заходи та проекти», – наголосив Юрій Мойсеєв.