На Житомирщині захисник Полісся від титанових руйнацій кличе депутатів на підмогу в суд

Громадський рух «Врятуємо Полісся!» закликає всіх депутатів Житомирської обласної ради, які не за вказівкою, а принципово, виконуючи свій громадянський обов’язок, голосували 9 квітня цього року за відвернення екологічної катастрофи на Поліссі, — взяти участь у судовому процесі по «титановому» питанню. Народних депутатів України — також.

Депутатам Житомирської обласної ради,
народним депутатам України

Відкритий лист

Шановні депутати!

Титанове протистояння не закінчилося.

29 травня відбулося друге засідання Житомирського окружного адміністративного суду, на якому ваше рішення, волю ваших виборців цинічно проігноровано.

Постанова суду — це насамперед, виклик вам, народним обранцям.

Оцінку діям судді Токарєвої дасть історія. І якщо трапиться так, що екскаватори сплюндрують наше з вами багатство, Поліський край, то один із найглибших кар’єрів буде названо ім’ям Токарєвої. Назви інших кар’єрів ми всі з вами знаємо.

Та чи варто це допустити?!

Усіх нас обурює ставлення керівництва обласної ради до судового процесу в якості відповідача. Здавалося б, потрібно було прикласти максимум зусиль для захисту вашої, депутати, честі, гідності та права.

Але ні ви, ні громадськість, ні преса навіть не знали про перше судове засідання. А для чого?

Керівництво області «грало в піддавки».

На друге судове засідання 29 травня не було подано всіх документів робочої групи. На суді відповідачем було озвучено, що робоча група ще вивчає ситуацію. Що це за заява?! І, взагалі, — де вона, та робоча група?

Представнику «ДП «Житомирбуррозвідка» НАК «Надра України» не було чим аргументувати свою позовну заяву, а відповідачу не було чим захищатися…(???) Коментарі зайві.

Житомирська обласна рада подала на апеляцію. Що від цього можна чекати? За такого підходу питання залишається риторичним.

27 червня (четвер) о 10.20 Житомирський апеляційний адміністративний суд буде розглядати справу ганебного рішення окружного адміністративного суду від 29 травня.

Усі ці судові процеси проти вас, шановні депутати. Кому, як не вам, потрібно бути присутніми на судовому засіданні і довести всю правоту прийнятого вами 9 квітня рішення.

Сподіваємося, що вагоме слово на процесі скажуть і народні депутати України — «титанове» питання не «містечкова» проблема, а загальнодержавна.

Усі ми обурені діями влади та упередженістю суду. Давайте ж 27 червня відстоїмо своє право! Громада — на чесних принципових депутатів. Депутати — на правомочність своїх рішень і довіру своїх виборців.

А всі разом — на право жити в Храмі Природи, а не пустелі.

З повагою,

за дорученням Координаційної Ради
громадського руху «Врятуємо Полісся!»,

Голова Станіслав Гуменюк.

Р.S. Координаційна Рада Громадського руху «Врятуємо Полісся!» та найактивніші учасники руху будуть присутні на судовому засіданні 29 червня о 10.20 за адресою: м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65.