Авіаційно-спортивний центр імені Валентини Закорецької, який є наймасовішою спортивною організацією Житомирщини та якому делеговані державні повноваження з розвитку авіаційних видів спорту на теренах Житомирської області, вперше в цьому році не зможе взяти участі в міжнародних змаганнях.
Причина – Департамент в справах сімї,молоді та спорту Житомирської обласної адміністрації відмовився внести в календарний план заходів – навчально-тренувальні збори, ІІ Відкритий чемпіонат області з парашутного багатоборства, Кубок з класичного парашутизму пам’яті Валентини Закорецької.
Голова Правління Авіаспортцентру ім. В.Закорецької Володимир Бойко та член Правління Авіаспортцентру ім. В.Закорецької Олексій Ясюнецький скликають прес-конференцію, на якій розкриють суть конфлікту.
![](https://lh5.googleusercontent.com/-5tiN0UyB21A/UdKnBtMo_OI/AAAAAAAAXLM/egcekkabL0o/s800/%25D0%259F%25D0%25B0%25D1%2580%25D0%25B0%25D1%2588%25D1%2583%25D1%2582%25202.jpg)