Житомир отримав ще 2 автомобілі для швидкої допомоги

За попередньою домовленістю із міським головою Володимиром Дебоєм Міжнародний фонд допомоги Східної Європи благодійно передав для обслуговування житомирян 2 сучасні автомобілі для швидкої допомоги.

Робоча зустріч мера Житомира із керівництвом Фонду та благодійної організації «Хлібний дім» відбулася 7 серпня 2013 року.

Два автомобілі марки Mercedes повністю укомплектовані сучасним обладнанням.

Керівник Житомира подякував благодійникам за постійну співпрацю з містом. Володимир Дебой висловив упевненість, що поповнення парку швидкої допомоги поліпшить якість обслуговування мешканців, а автомобілі належно працюватимуть для міста Житомира та області.

Про це інформує прес-служба міської ради.

Мер Житомира також повідомив, що нині існує домовленість із благодійниками щодо надання допомоги дитячій міській лікарні для закупівлі діагностичного обладнання.

За попередньою домовленістю автомобілі мали перейти на баланс міської швидкої допомоги, у зв’язку із переформатуванням цієї структури, «Мерседеси» перейдуть в обласне підпорядкування, проте обслуговуватимуть і мешканців міста.

Нагадаємо, за останні 2 роки за сприяння міського голови Володимира Дебоя Житомир вперше за десятки років отримав два сучасні реанімобілі. Сьогодні швидка допомога поповнилася ще двома.