У Житомирі на ж/д вокзалі почали продавати “новорічні” квитки – вільні місця ще є

13 листопада, за 45 діб відкрито попередній продаж квитків на 27 грудня (п’ятниця) 2013 року.

На цю дату Укрзалізниця запропонувала пасажирам понад 32 тисячі місць до курортних центрів України з усіх регіонів.

Про це Репортрет Житомира повідомила прес-служба Укрзалізниці.

До місць відпочинку Західної України на передноворічну п’ятницю (27 грудня) Укрзалізниця запропонувала пасажирам понад 13 тис. місць. З них залишається у вільному продажу близько 8,5 тис місць.

Зокрема, є вільні місця і у найпопулярніших поїздах, що прямують 27 грудня з Києва до Західного регіону.

Зокрема, можна купити плацкартні, купейні та місця класу люкс на поїзди № 91 Київ – Львів, № 143 Київ – Івано-Франківськ, № 81 Київ – Ужгород, № Київ – Трускавець також є вільні місця 1-го та 2-го класу у швидкісному поїзді № 169 Київ – Львів.

У кримському напрямку на останню у цьому році п’ятницю (27 грудня) з усіх куточків України Укрзалізниця запропонувала понад 9 тис. місць з них залишається у продажі понад 7,5 тис.

Окрім цілорічних графікових поїздів, які курсуватимуть у передноворічні дні, Укрзалізниця розглядає можливість призначення більш, ніж 20 додаткових поїздів у найпопулярніших напрямках. Зокрема, у разі виникнення дефіциту місць, будуть призначені додаткові поїзди та рейси на маршрутах Київ – Ужгород, Київ – Івано-Франківськ, Одеса – Ужгород, Харків – Ужгород, Сімферополь – Київ, Сімферополь – Івано-Франківськ, Дніпропетровськ – Київ.

Нагадаємо, 31 грудня вступить у дію найнижчий календарний коефіцієнт індексації вартості проїзду у пасажирських поїздах – 0,7. Таким чином буде значно зменшена вартість проїзду у пасажирських поїздах (зменшення складе від 40 до 60 грн. від залежності від класу поїзда та типу вагона). Під зазначену індексацію підпадають квитки на усі категорії вагонів, крім приміських поїздів. Обравши поїзди, що курсують вдень пасажири мають можливість за найнижчими цінами ще до Нового року встигнути до місця призначення.

14 листопада, буде відкрито попередні продаж квитків на 28 грудня.

Продаж квитків за 45 діб до відправлення поїзда розпочинається, як у залізничних касах, так і в мережі Інтернет о 8 ранку.