Отож, що для депутатів міської ради Житомира Великдень і як вони відзначають це свято.
Валентина Позняк:
Пасха – одне свято для всіх християн, проте кожен відзначає його по-різному. Я не маю змогу ходити на нічну службу, але хтось із моєї родини обов’язково йде до церкви і освячує пасхальний кошик. Цей день є сімейним і збирає всю нашу родину за святковим столом.
Атмосфера свята передається мені у спілкуванні з рідними і близькими для мене людьми. Я вважаю, що не важливо, яку церкву людина відвідує, головне – мати віру в серці, тому що Бог – один.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-d6SUNb0N-_I/U1JVOEmpHEI/AAAAAAAAfPs/5KvhO6aiQDQ/s800/%25D0%259C%25D0%25BE%25D0%25B9%25D1%2581%25D0%25B5%25D1%2594%25D0%25B2.jpg)
Юрій Мойсеєв:
Паска особисто для мене і моєї сім’ї – це дуже серйозне свято, яке ми обов’язково відзначаємо. У нас так склалося, що Пасха є своєрідним днем батьків. Саме у цей день ми відвідуємо моїх батьків, їздимо в гості до батьків дружини, намагаємося якомога більше приділити їм часу.
З дружиною і дітьми ми ходимо на нічну службу у церкву та освячуємо пасхальний кошик. Привчаємо своїх дітей до того, що Великдень – це велике християнське сімейне свято, яке має об’єднувати спілкуванням і увагою всю родину.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-TlnhInmw18I/U1JVQYDzk8I/AAAAAAAAfP4/m35kyeb_kJg/s800/%25D0%2592%25D0%25B5%25D0%25BB%25D0%25B8%25D1%2587%25D0%25BA%25D0%25BE.jpg)
Олександр Величко:
Для мене Паска – це традиційне свято, яке згуртовує всю родину. Раніше моя рідня приїздила у село до бабусі та дідуся, де ми всі разом ходили до церкви на нічну службу. Відчувалася незвичайність, святість та особливість Паски.
У нас залишилася традиція – ходити до церкви на нічну службу. Першу половину святкового дня присвячую сім’ї, а другу половину дня, зазвичай, віддаю роботі, якої дуже багато, бо хочеться і людям допомогти.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-7Wxb6ruUmmM/U1JVPC6QwfI/AAAAAAAAfPw/EXGmoFejl2Q/s288/%25D0%25BA%25D1%2583%25D1%2587%25D0%25B8%25D0%25BA.jpg)
Василь Кучик:
Великдень обов’язково святкую, бо вважаю її одним із найбільших християнських свят. Напередодні Пасхи стараюся дотримуватися посту. Традиційно ходжу у церкву на нічну службу в селі або в Житомирі. Паска об’єднує всю родину, збирає нас разом.
Взагалі для мене це свято є символом весни, пробудження, початку нового життя. Відчувається особлива атмосфера освячення та очищення.