Дівчинка з Житомирщини зайняла третє місце в національному конкурсі творів

За результатами національного конкурсу творів епістолярного жанру, організованого Укрпоштою на підтримку 43-ої ініціативи Всесвітнього поштового союзу, найкращі листи про роль музики в житті людини написала молодь в Києві, Запорізькій та Житомирській областях України.

Про це Репортеру повідомили в Укрпошті.

За результатами голосування третє конкурсне місце було присуджено мешканці смт. Новогуйвинське Житомирської області – Тарасюк Дар’ї.

Друге місце у творчих змаганнях серед молоді чесно виборов Кідалов Роман-Доменік з м. Мелітополь Запорізької області. Свій твір про музику юнак оригінально вибудував у формі музичних нот.

Найкраще ж розповіла про вплив музики на життя людини Івасюк Наталія з м. Києва.

Молодіжний конкурс «Напиши листа і розкажи, як музика впливає на життя людини» тривав в Укрпошті з 1 жовтня 2013 року по 15 квітня 2014 року та проводився в декілька етапів: регіональний (на рівні дирекцій Укрпошти) та фінальний.

Найкращі роботи з регіональних дирекцій Укрпошти були надіслані до головного поштового офісу в Києві, де і визначилася трійка лідерів.

Робота переможниці буде відправлена на адресу Міжнародного бюро Всесвітнього поштового союзу для участі в заключному етапі міжнародного конкурсу в Берні (Швейцарія).