Житомирський нардеп Пашинський копіює Януковича: літає на рибалку на вертольоті. Додано фото

Житомирський нардеп та тимчасовий виконувач обов’язки голови адміністрації президента Сергій Пашинський копіює Януковича: в важкі часи для країни літає на рибалку на вертольоті.

Про це у фейсбуці написав журналіст Мустафа Найєм.

“Маразм непобедим”, – коментує вчинок чиновника журналіст.

За його джерелами, в минулу неділю Пашинський злітав порибалити в Нижньосульський національний природний парк, який знаходиться в Полтавській області.

І це в той час, пише Мустафа, коли сепаратисти захоплювали адміністративні будівлі на Сході.

“Если вы помните, Виктор Янукович во время разгона Майдана охотился на кабанов. Януковича и кабанов вроде бы уже нет, а маразмы продолжаются. К месту отдыха господина Пашинского доставили вертолетом, организацией рыбалки занимался некий Юрий Антоненко, начальник Сулинского бассейнового отделения охраны, использования и воспроизводства водных биоресурсов и регулирования рыболовства.
В принципе ничего страшного в этом нет – ну кто не летал на рыбалку на вертолете? Это же не охота на кабанов! Но все это выглядит совсем в другом свете, если учесть, что в этот день сепаратисты захватили здания государственных администраций в Донецке и в Харькове, а в Луганске было захвачено областное управление СБУ”
, – зазначає Мустафа Найєм.

Нагадаємо, нещодавно Сергій Пашинський був фігурантом ще одного скандалу. Він погрожував голові Вищої Ради юстиції Олександру Лавриновичу.

Керівник АП, за словами Лавриновича, в грубій формі наказав йому написати заяву про звільнення.