У магазинах Житомира з’явиться нове морозиво «Без цукру» від ТМ «Рудь»

Лідер у виробництві якісного морозива компанія «Рудь» презентує житомирянам новинку – морозиво у вафельному стаканчику «Без цукру» 3,0% жиру!

Це унікальне морозиво, в складі якого немає цукру, а є корисна фруктоза. Вона зберігає (на відміну від цукру) в організмі запаси заліза й цинку. Окрім цього, фруктоза менш алергенна, ніж звичайний цукор, тому її вводять у раціон дітей, діабетиків та алергіків.

Освіжаючим морозивом «Без цукру» особливо приємно насолодитися в спекотний літній день. Порція морозива на фруктозі від ТМ «Рудь» важить 65 г, містить всього 100 ккал. В кількості 1 пачки на день цю смакоту дозволено щодня вживати навіть людям, хворим на цукровий діабет.

Сьогодні багато людей, що піклуються про своє здоров’я, переходять з цукру на фруктозу, щоб знизити калорійність продуктів і замінити в своєму раціоні цукор, який легко засвоюється. Для цього підходять, так звані, «дієтичні продукти» або «солодощі для діабетиків».

Поняття «для діабетиків» абсолютно не потрібно боятися, оскільки під словосполученням «діабетичний» або «дієтичний» продукт мається на увазі тільки те, що в його складі замість цукру використовується цукрозамінник – фруктоза, сорбіт, стевія…

Фруктоза – це цукор, що міститься у фруктах, її ще називають «повільним цукром». Фруктоза засвоюється клітинами, не вимагаючи гормону інсуліну і не викликаючи – як цукор – гормональних сплесків, що дуже важливо для правильного функціонування організму.

Слід зазначити, що морозиво як продукт засвоюється організмом дуже легко, а ферменти, що входять до його складу, позитивно впливають на обмін речовин. Найсмачнішим та найкориснішим є морозиво, виготовлене з натуральних продуктів, вершків і молока. Саме такий продукт принесе користь, відмінно заспокоїть нерви, зніме розумове напруження, допоможе при безсонні.

Цікаве про морозиво! Морозиво у своєму складі містить корисну амінокислоту –триптофан. Дана кислота бере участь у виробленні гормону щастя – серотоніну. Дієтологи радять вживати морозиво при виснаженні, анемії. І навіть лікарі, які лікують ангіни, рекомендують їсти його регулярно.

Такий метод допомагає виробляти імунітет, горло поступово звикає до знижених температур. Здорові люди можуть їсти морозиво хоч щодня, але, звичайно ж, потрібно враховувати всі споживані протягом дня калорії.

(R)